شامپو هفت ویتامینه موهای خشک کلیون - CLIVEN

شامپو هفت ویتامینه مناسب موهای خشک کلیون - CLIVEN

مخصوص موهای نرمال
محافظت مو در برابر عوامل آسیب رسان محیطی
افزایش استحکام موها
مغذی و رطوبت رسان
حجم محصول : 250ML
کشور سازنده : ایتالیا
شماره پروانه بهداشتی : 100481012033

محصولات پوستی کلیون - CLIVEN

400,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

شامپو هفت ویتامینه مناسب موهای خشک کلیون - CLIVEN
۷Vitamine Shampoo for Dry Hair
موهای خشک برای به دست آوردن تعادل فیزیولوژیکی از دست رفته خود اغلب در کنار تغذیه قابل توجه و خاص، به مراقبت‌های ویژه‌ای نیز نیازمندند.
این اصل مهمی است که در تولید شامپو هفت ویتامینه مخصوص موهای خشک کلیون به کار رفته ، این شامپو با بهره‌گیری از عملکرد سه گانه به راحتی تمام آلودگی‌ها را پاک می‌کند، موها را ویتامینه کرده و به دلیل داشتن عناصر مربوط به حالت دهندگی و آبرسانی در خود ، جهت استحکام هر چه بیشتر موها یک لایه محافظت کننده بر روی موها ایجاد می‌نماید.
برای اولین بار هفت ویتامین در یک محصول (هدیه ای از کلیون)
محصولات هفت ویتامینه کلیون از موهای شما به خوبی مراقبت کرده و زیبایی و سلامت آن را به خوبی تضمین می‌نماید. مجموع هفت ویتامین در فرمولاسیون تمامی این محصولات وجود دارد که با تاثیر گذاری بر روی ساختار کراتینی مو، آنها را بازسازی کرده و استحکام می‌بخشد. از آنجا که ویتامین‌ها ترکیبات ضروری برای مو هستند، بنابراین کمپانی کلیون تمامی امکانات خود را جهت تولید شامپوها و نرم کننده‌ها و محصولات مراقبتی و درمانی ویژه موها بکار گرفته تا از موهای شما مراقبت کرده و آنها را استحکام بخشد.
طریقه مصرف : شامپو را حدود ۱ الی ۲ دقیقه بر روی موها ماساژ دهید، سپس بشویید. این عمل را هفته ای ۲ الی ۳ بار تکرار نمایید.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر