شامپو درمانی ضد ریزش مو نلی - Nelly professional

شامپو ضد ريزش درماني نلي - Nally

داراي خاصيت درماني ريزش مو

حاوي پروتئين غني شده سويا و ديگر گياهان احياء كننده و ضد ريزش

ساخت كشور: اسپانيا

حجم محصول :400ml

شماره پروانه بهداشت : 5581225478361000

نلی - NELLY

950,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

شامپو ضد ريزش درماني نلي - Nally

شامپو ضد ریزش درمانی محصولی از کمپانی نلی اسپانیا همانگونه که از نامش پیداست دارای خاصیتی درمانی میباشد و استفاده از این محصول باعث تحریک متابولیسم  سلولی و بنابراین احیا و بازسازی موها می‏شود و در ضمن به استحکام و رشد سریع فیبر موها کمک می‏کند. ‎این شامپو با فرمولی فوق‏العاده، حاوی پروتئین غنی‏ شده سویا و ترکیبات هیدرولیز شده عصاره گیاهان مفید مانند رزماری، مریم‏گلی، ریشه بابا آدم، صنوبر، پیچک و نعنا و سایر گیاهان موثر باعث احیا، بازسازی، تقویت و ترمیم پوست سر شده و ریشه موها را تحریک می‏نماید در نتیجه موجب رشد مجدد موها شده و از ریزش مو جلوگیری می‏ نماید.

طریقه مصرف: مقداری از شامپو را روی موهای خیس بمالید و به آرامی ماساژ دهید و پس از چند دقیقه (ترجیحا ۳ دقیقه) کاملا آب‏کشی نمایید.

توصیه : برای درمان قطعی و موثر ریزش مو و رشد مجدد هفته ‏ای دوبار از این شامپو استفاده شود. ضمنا پس از مصرف این شامپو میتوانید از آمپولهای درمانی شوک نلی استفاده کنید تا تاثیر بهتر آن را مشاهده کنید.

من یه بار مجبور شدم از این شامپو استفاده کنم که خاله ام خریداری کرده بود. فوق العاده بود و دیگه میخوام شامپوی قبلی خودم رو بذارم کنار و از این استفاده کنم

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر