اسپری زنانه نیوآ مدل NIVEA pearl & beauty

اسپری زنانه نیوآ مدل NIVEA pearl & beauty 

به کمک عصاره های مروارید، زیربغل هایی زیبا با پوستی یکرنگ و یکدست خواهید داشت.
حجم محصول : 200ml
ساخت کشور : آلمان

نیوا - Nivea

110,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

اسپری زنانه نیوآ مدل NIVEA pearl & beauty 

دئودورانت پرل اند بیوتی نیوآ با عصاره های ارزشمند مروارید اعتماد به نفس واقعی برای 48 ساعت تنظیم موثر تعریق پوست را به ارمغان می آورد و رنگ پوست را یک دست نگه می دارند تا زیر بغل هایی زیبا داشته باشید. ترکیب بهینه محافظت ضد تعریق و مراقبت ملایم . فاقد الکل و مواد رنگی . سازگاری محصول با پوست توسط متخصصین پوست اثبات شده است.

عرق کردن چیز بدی نیست و برای بدن مفید است، اما به دلیل وجود مواد معدنی که غدد عرق ترشح می کنند باکتری های زیادی در روی پوست شروع به فعالیت می کنند و ماحصل غیر قابل تحمل می شود. پس اگر می خواهید که عرق شما بوی بدی نداشته باشد بهتر است از محصولاتی که به نام دئودرانت و یا مام می شوند و خاصیت بوی بد بدن را تعدیل می کنند استفاده کنید.
دئودرانت ها(خوشبو کننده ها) مجموعه ای بزرگ اند که ضد عرق ها زیر مجموعه ای از آن ها است و به چند شکل متفاوت تلاش می کنند تا از بوی بد بدن جلوگیری کنند. برای شروع باید بدانید که ضد عرق ها به وسیله ترکیبات آلومینیوم منافذ عرق را می بندند اما دئودرانت با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع از ایجاد بوی بد می شوند. بعضی از این محصولات هم خصوصیتی دوگانه دارند، یعنی هم عطر دانه هایی برای حذف بو دارند و در عین حال قادرند تا از میزان عرق کردن بکاهند.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر