باند اپیلاسیون 100 ورقی فوریو ( بیوتی ایمیج ) - beauty image

beauty image striscette epilazion 100

بهترین پد شناخته شده تا به حال در دنیا
بدون پرز و پارگی در میان کار
ضد حساسیت
دارای بافت نرم و استریل
توصیه شده برای انجام اپیلاسیون
حجم محصول: 100 ورق برش خورده
کشور سازنده: ايتاليا

بیوتی ایمیج - beauty image

250,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

باند اپیلاسیون 100 ورقی فوریو ( بیوتی ایمیج ) - beauty image

اپیلاسیون از جمله موارد نظافتی است که علاوه بر خانمها بسیاری از آقایان هم به آن روی آورده اند و سالن های آرایشی زنانه و مردانه زیادی هستند که فعالیت اپیلاسیون را به صورت تخصصی انجام میدهند. پدهای اپیلاسیون ، دارای کیفیتی مناسب است که باعث می شود به راحتی پاره نشود . انواع پد رولی و ورقی و متقال اپیلاسیون با کیفیت بسیار بالا را از ما در فروشگاه اینترنتی هومهر بخواهید.
توجه : پد‌های مخصوص اپیلاسیون از جنس پنبه و دارای بافتی نرم می‌باشد که از درد حاصل از اپیلاسیون می‌کاهد و همچنین به دلیل آسیب پذیر بودن پوست بعد از اپیلاسیون توصیه میشود از پد‌های مناسب استفاده شود .
باند اپيلاسيون ورقی
بيوتي ايميج كه به نام باند فوريو در بين مصرف كنندگان اين محصول معروف است به دو دليل يكي از بهترين باندهاي مصرفي اپيلاسيون در سالنهاي آرايشي محسوب مي شود.

١- در هنگام استفاده نيازي به مواد زياد براي بهتر چسبيدن به پوست ندارد و فقط با يك بار فشردن و چرخاندن خشاب اپيلاسيون روي باند با ايجاد لايه نازك مواد بهترين بازدهي را دارد.

٢- با وجودي كه ازضخامت كمتري نسبت به باندهاي اپيلاسيون ديگر برخوردار است ، استحكام بسيار بالايي در زمان استفاده دارد و به راحتي پاره و قطع نميشود.


برند محصول : بیوتی ایمیج  - beauty image

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر