بالم لب

بالم لب - Lipstick
بالم لب نوعی مرطوب کننده و پماد موضعی برای درمان خشکی لب و آبرسان لب است. جالب است بدانید که در لب هیچ غده عرقی وجود ندارد و در نتیجه هیچ گاه لب ها عرق نمی کنند. بدین دلیل است که در زمستان خشک می شوند و مدام آن ها را خیس می کنیم. برای آرایش لب ، از لاک لب ، رژلب ، خط لب و برق لب استفاده می کنیم. بالم لب نیز یکی دیگر از محصولاتی است که برای آرایش لب مورد استفاده قرار می گیرد.
کاربرد بالم لب : بالم لب در رنگ های مختلفی وجود دارد و بعنوان مرطوب کننده نیز بکار می روند، قبل از استفاده از برق لب باید لب مرطوب باشد و بالم لب بهترین مرطوب کننده است. بالم لب می تواند به عنوان رژ لب هم بکار رود. البته رنگ بالم ها در برابر رژ لب بسیار تیز و نافذ است و هنگامی که غافلگیرانه لب هایتان را لیس می زنید متوجه می شوید که طعم آن بر خلاف طعم رژلب ناخوشایند نیست. آن ها طعم و رنگ متفاوتی دارند. مثلا اگر یک هلو را بو کنید می بینید که بالم لب شما هم مزه هلو می دهد.

بالم لب یک محصول وجود دارد.

 • ( 0 نظر )
  300,000 ریال
  جدید
  تاریخ بروزرسانی : 1396-09-26

  Nuxe Reve De Miel Lip Stickمغذی، نرم کننده، التیام بخش و تسکین دهنده پوست های خشک و ترک دار لب هامناسب برای محافظت لب ها در ورزش های زمستانی دارای فرمولاسیون ملایم و ساختاری سبکبی رنگ، مناسب جهت استفاده آقایانحاوی عسل و عصاره گل آفتابگردانقابل استفاده به دفعات روی لبحجم محصول: 4 گرمکشور سازنده: فرانسهشماره پروانه بهداشتی: 8218725418308157

  300,000 ریال
پشتیبانی آنلاین تلگرام فروشگاه اینترنتی هومهر