کانسیلر کرمی مچ کاور اسنس مدل 20 ESSENCE

کانسیلر کرمی مچ کاور اسنس مدل 20 ESSENCE

 بافت کرمی و مات - پوشاننده عیوب،لکه ها و کبودی زیر چشم - هر کیت حاوی دو سایه بژ روشن و متوسط - پوشش دهی جوش های سر سیاه

نوع: پالت

پایه رنگ: متوسط

شماره رنگ: 20

حجم: 2.3 گرم 

مناسب برای پوست: معمولی

کشور سازنده: تایوان 

Give a Name

145,000 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

کانسیلر کرمی مچ کاور اسنس مدل 20 ESSENCE

نقاط تیره و قرمز که به دلایل مختلف مانند ژنتیک، وراثت و کم خوابی اتفاق میافتد میتوانند در همه نقاط صورت ظاهر شوند مانند زیر چشم، اطراف دهان و بینی که هرچقدر هم که با کرم پودر و فونداسیون پوشانده شوند باز هم نیاز به پوشانندگی حرفه ای تری دارند.برای این منظور می توان از کانسیلرها استفاده کرد که علاوه بر یکنواخت کردن رنگ چهره، دوام آرایش را افزایش داده و برق اضافی پوستهای چرب را از بین برده و پوست را مات میکند.
استفاده نادرست از کانسیلر به مراتب بدتر از استفاده نکردن از آن است پس انتخاب رنگ مناسب کانسیلر و همخوانی با رنگ پوست باید با دقت زیادی انجام شود، رنگ کانسیلر می بایست یک تا دو درجه روشن تر از رنگ کرم پودر و یا پنکیک باشد و اختلاف بیش از این باعث بیشتر تیره نشان دادن لکه های تیره پوست خواهد شد.
حتی افرادی که از لوازم آرایشی استفاده نمیکنند اما گاهی به خاطر یک لک و یا جوش خواهان استفاده از پوشاننده ها هستند می‌‌‌‌توانند از کانسیلر استفاده کنند وبه خاطر چند لک تمام پوست را با لایه ضخیمی از کرم پودر و یا پنکیک نپوشانند.
کانسیلر به صورت استیک (ماتیکی)، کرمی و یا مایع وجود دارد که می توان با انگشت و یا قلم مو آنرا بر روی پوست محو نمود و سپس از پودر برای یک دست کردن صورت استفاده کرد.
کانسیلر اسنس با ترکیب دو رنگ علاوه بر پوشش دهی مناسب عیوب، جوش های سرسیاه را به خوبی پنهان میکند.

برچسب ها

پشتیبانی آنلاین تلگرام فروشگاه اینترنتی هومهر